Рівненська міська рада починає ефективний діалог з бізнесом

Діліться корисною інформацією з друзями:
Міський голова Рівного Олександр Третяк зі своєю командою розпочав роботу, спрямовану на оновлення Стратегії розвитку Рівненської громади.
Такий документ потрібен, щоби влада мала, по-перше, чіткі цілі, яких повинно досягти місто, і по-друге, конкретні індикатори, які для цього повинна виконати міська влада.
– Економічне благополуччя та успішний розвиток підприємництва – серед пріоритетів міської влади. Тому настав час започаткувати ефективний діалог з бізнесом, щоб краще зрозуміти, яка допомога від влади найбільш потрібна нашим підприємцям для створення нових робочих місць, підвищення заробітної плати працівників та реєстрації підприємств на території саме Рівненської громади, – наголошує міський голова Рівного

Олександр Третяк
Також, він додав, що влада підтримує та цінує кожного підприємця: того, хто створив сотні робочих місць і того, хто кожного дня працює на благо рівнян, продаючи вранці запашну каву.

– Якщо ви підприємець, який хоче розвивати свій бізнес у Рівному, який прагне бачити позитивні зміни у нашій громаді – запрошуємо вас взяти участь у процесі консультацій та діалогу з міською владою. Йдеться як про власників та керівників великих підприємств, так і про середній і малий бізнес, приватних підприємців, – говрить профільний заступник міського голови Рівного Ігор Кречкевич.

Щоб заповнити анкету та переглянути відео, переходьте суди .