Рівненська бібліотека популяризує краєзнавчу літературу

Діліться корисною інформацією з друзями:

29 вересня 2020 року о 14.00 у  Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці(Світлиця, 4-й поверх) відбудеться презентація бібліографічного покажчика «Премії Рівненщини за досягнення у сфері літератури, культури і мистецтва» з серії «Славетні земляки».

Укладачи: Л.М. Малишева, Т.В.Матушевська, В.П. Гуріна. Науковий редактор – О.Л. Промська, редактор – З.М. Тирак. Відподальна за випуск – В.П. Ярощук.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Біобібліографічний покажчик акумулює відомості про 26 обласних, міських, районних премій Рівненщини у сфері літератури, культури і мистецтва, заснованих у незалежній Україні (за виключенням літературної премії ім. Валер’яна Поліщука (1982 р.) та літературно-мистецької премії ім. Бориса Тена (1987 р.), про лауреатів та їхні твори або діяльність, за які відбулося нагородження. По кожній із премій подана інформація від початку їх заснування і до 2018 р. включно.


На Рівненщині юні тревел-блогери отримали по заслугам

Євросоюз не визнає легітимності президентства Олександра Лукашенка

Вміщено відомості про премію та особу, чиє ім’я вона носить, положення про премію, перелік лауреатів премії, біографічну та бібліографічну інформацію про кожного лауреата.

Видання адресоване працівникам культурно-мистецьких і бібліотечних закладів, літературознавцям, науковцям і краєзнавцям, педагогам, студентській та учнівській молоді, всім, хто цікавиться культурним і суспільним життям краю.

Учасники заходу:

  • Ірина Баковецька, голова Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України;
  • Богдан Йосипович Столярчук, завідувач кафедрою музичного фольклору Інституту мистецтв РДГУ, професор, заслужений діяч мистецтв України.

 

  • Організатори: Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.