Рівне живе в інтенсивному темпі

Як твердить народна мудрість, курчат восени рахують. Отож, час підбити перші підсумки 2019-го. Хоча, зі слів міського голови Володимира Хомка, роботи ще й зараз вистачає:

– Цей рік видався досить вдалим з фінансового погляду. А відтак було багато зроблено доріг і тротуарів, щоправда, ще не все завершено. Наближається до фінішної прямої облаштування в’їзду в районі 18-го будинку на вулиці Шухевича, асфальтування та встановлення бордюрів на Вербовій, на завершальній стадії роботи на Їжакевича – це центральна дорога для учнів до 14-ї школи.

Крім того, тривають інтенсивні роботи, фінансовані через громадський бюджет, з облаштування парку поблизу ПДМу: вкладається бруківка, невдовзі тут облаштують освітлення.

Завершується реалізація проектів ОСББ, які втілюються в рамках Муніципальної програми сталого розвитку та міської програми термомодернізації. У цьому році на ці дві програми буде освоєно 53 мільйони гривень.
Тобто Рівне й далі живе у доволі інтенсивному темпі. Нагадаю, що з цього понеділка в місті запустили всі котельні. Наразі всі школи, дитсадки, лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги та інші об’єкти соціального призначення – з опаленням.

Очевидно, ще не в усіх квартирах з’явилося тепло через різні причини. Окремі будинки відключені від теплопостачання, бо не мають актів готовності. Дехто не хоче розпочинати опалення, у когось системи заповітрені.

Працюють усі спеціалісти, отож, якщо ОСББ чи управлінські компанії не справляються, ми готові допомогти фахівцями Рівнетеплоенерго. Але всі котельні і теплотраси працюють у робочому режимі. Думаю, з опаленням у нас ніяких проблем не буде.

Діліться корисною інформацією з друзями: