fbpx

Рівне туристичне роблять доступним для людей з вадами зору

Днями у регіональному центрі “Інваспорт” відбулася презентація проєкту розвитку міста, мета якого зробити Рівне туристичне доступним для людей з вадами зору.  

Рівнянам було презентовано проєкт Громадського бюджету «Адаптація міської туристичної інфраструктури до потреб людей з інвалідністю», автором якого є ексгубернатор області, а нині депутат Рівнеради Олексій Муляренко.

Відомо, що у 2018 році за даний проєкт проголосувало 943 рівнянина. Він був визннаний переможцем і на його реалізацію місто витратило 249 тис грн.

На своїй сторінці у Фейсбуці Олексій Муляренко зазначив:

“Головна мета – розвиток міського простору з урахуванням людей з інвалідністю.

Для цього, було створено 3 фільми про Рівне та його найвизначніші місця. Все заради того аби ще більше людей могли доторкнутися до частинки історії міста, в першу чергу ті хто не може його бачити але може відчути, або не може вільно багато пересуватись містом, або…

Разом зі стрічками розробили і мнемосхеми(тактильні карти) з дублюванням назв туристичної інфраструктури Рівного шрифтом Брайля- вони будуть встановлені в 11 місцях і це є унікальним інклюзивним проектом для України!”Планується, що мнемосхеми, які шрифтом Брайля дублюватимуть назви важливих туристичних об’єктів,  будуть встановлені у «Злата плазі», ЦНАПі, Палаці дітей та молоді, Міському палаці культури, парку Шевченка, в зоопарку.

Навесні ще три карти з’являться на залізничному вокзалі та двох автостанціях.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»