До нас звернулися працівники хлібокомбінатів з проханням скорегувати графік руху міського транспорту, – прокоментував міський голова Рівного Володимир Хомко. – Тож увечері людей возитимуть не з 16 до 20, а з 17 до 21 години.
Крім того, міська комісія визначила два заклади, куди доставлятимуть хворих, якщо в Рівному буде великий підйом захворюваності на COVID-19.
– Це наш табір «Електронік» (с. Кустин, Рівненського району). Там є 360 місць, – прокоментував мер. – На крайній випадок – міська ДЮСШ №4. Це окреме приміщення, утеплене, там є великий зал, окремі санвузли. Якщо не дай Боже не буде місць у лікарні, тоді розміщуватимемо хворих у цих двох закладах. Сподіваюся, що цього буде достатньо. І дуже сподіваюся, що це не знадобиться, але слід готуватися до гіршого.
Крім того, комісія розглянула звернення торгових підприємств щодо надання дозволів на торгівлю. Зокрема, звернувся льонокомбінат, з проханням дозволити продаж захисних багаторазових масок власного виробництва. Їм дозволили. Про відновлення роботи ринків зараз не йдеться.
– Мова не лише про організацію роботи. Як тільки відкриваються ринки, там збирається специфічний контингент: бомжі, алкоголіки, люди без постійних занять. Це зовсім інша атмосфера. Тому й більшість міст і позакривали ринки, – підкреслив Володимир Хомко.
Були звернення й приватних клінік, але їх вирішили поки що не відкривати. Щоб попередити скупчення людей. Всі гострі випадки лікуватимуть у комунальних закладах.
Про створення блокпостів на виїздах у Рівне поки не йдеться. Адже вони не дадуть ніякого результату.
– Нам привезли 10 автобусів людей з Польщі, Італії і так далі. Тож блок-пости нічого не дадуть. Якщо у вас немає температури, то вас не можуть не впустити в місто, – зазначив Володимир Хомко.
Наталія НИРКОВА
- Хвора на COVID-19 працювала в дитячій бібліотеці, заразилася в Рівному
- На Рівненщині збільшують кількість госпітальних баз для лікування інфікованих коронавірусом