fbpx

Рівне приєднується до боротьби зі змінами клімату: міськрада визначила відповідального

У четвер, 6 липня відбулося пленарне засідання 20 сесії міської ради Рівного. У залі зареєструвалися 36 депутатів. Серед найважливіших питань депутати підтримали Програму виділення коштів на профогляд працівників ліцеїв, гімназій і дитячих садочків у розмірі 2 мільйонів гривень.

Таким чином, працівники освітніх установ Рівного отримають безплатну медичну допомогу.

Крім того, депутати визначили Департамент економічного розвитку відповідальним за виконання грантового проєкту NetZeroCities Європейського Союзу.

Нагадаємо, що єдиним містом в Україні, яке отримало грант на боротьбу зі змінами клімату, стало Рівне. Місто підтримуватиме чисте довкілля та зменшить викиди вуглекислого газу в атмосферу в рамках програми NetZeroCities.

Віктор Шакирзян, секретар Рівненської міської ради, заявив, що проєкт реалізуватимуть разом з 52 європейськими пілотними містами.

За його словами, цей проєкт спрямований на збереження енергоресурсів, довкілля та мінімізацію викидів вуглекислого газу в атмосферу. Кошти гранту будуть використані для проведення різноманітних заходів у місті, зокрема, термомодернізації будівель та інших заходів, спрямованих на збереження енергоресурсів.

Загальний бюджет гранту – майже мільйон євро. За умовами договору за ці кошти у нашому місті буде проведено ряд заходів, спрямованих на збереження енергоресурсів. Мова йде про термомодернізацію приміщень тощо. Сподіваюсь, усе задумане вдасться втілити у реальність. Окрім цього, підтримали і ряд інших важливих питань. Працюємо далі, задля розвитку нашої громади, – зазначив Віктор Шакирзян.

До слова, на черговому пленарному засіданні сесії Рівненської міської ради депутати затвердили Меморандум про співпрацю у сфері організації проєкту Адмінсервіс «Ветеран» на базі Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному між Рівненською міською радою та Міністерством у справах ветеранів України, в рамках якого передбачено три робочі місця для надання послуг безпосередньо для ветеранів, що мешкають на території громади та низку інших важливих питань порядку денного.

Читайте також: Зміна місця проживання та документи про освіту. У Мінцифрі анонсували нові сервіси в Дії