fbpx

Рівне претендує на статус взірцевого міста

Діліться інформацією з друзями:

Під час першого Батьківського форуму, проведеного  в неділю у Рівному з нагоди Дня захисту дітей, відбулося панельне обговорення на тему «Відповідальне батьківство».

Цю ініціативу підхопили сотні рівнян, яким небайдуже майбутнє наших дітей.

– Ми будемо сприяти тому, щоб у Рівному популяризувати відповідальне батьківство та поширювати розуміння, що бути справжніми батьками – це не просто народити дітей, а виховати їх з правильними цінностями та вкласти в них найголовніше – бути справжніми людьми! – наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.

До дебатів на Форумі долучилися уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, журналіст, блогер, футболіст рівненського «Вереса» Дмитро Поворознюк, начальник Служби у справах дітей Рівненського міськвиконкому Андрій Міщеня, начальниця відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Рівненській області Іванна Бояківська, настоятель протокафедрального собору св. Миколая УГКЦ отець Євген Остапенко, батько 12 дітей Максим Жилін та інші учасники дискусій. Спікери та гості заходу власним світоглядом, працею, прикладом надихали присутніх бути для дітей найкращими батьками.

– Рівне може стати дуже гарним прикладом для інших міст, як можна формувати політику в напрямі зміцнення сімей і дбання про дітей таким чином, щоб реально отримати результат, – упевнений уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

У третьому блоці Форуму «Живи, навчайся та працюй у Рівному» його організатори прагнули показати рівнянам, що у нашому місті наявні майданчики, де студенти можуть отримати не лише якісну освіту, а й здобути додаткові компетенції для професійного розвитку.

Ці можливості надають (серед інших) Rivne It Cluster, прогресивні вищі навчальні заклади, зокрема Національний університет водного господарства та природокористування, Рівненський державний гуманітарний університет, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Степана Дем’янчука, які представили свої здобутки та перспективи.

Тож у Рівному є можливості якісно навчатися і працювати, можливості для розвитку та змістовного дозвілля.

Кароліна КРУГЛИК