fbpx
Снігоприбиральна техніка.

Рівне отримало снігоприбиральну техніку від німецьких партнерів

Діліться інформацією з друзями:

Рівненське шляхово-експлуатаційне управління отримало дві комбіновані дорожні машини від партнерського міста у Німеччині.

“Автопарк нашої снігоприбиральної техніки постійно потребує оновлення. Сучасні машини багатофункціональні та значно полегшують процес прибирання снігу з автошляхів. Упевнені, що ці машини допоможуть нам у подальшому у боротьбі зі снігопадами, аби утримувати дороги міста у належному стані,” – каже керівник міськШЕУ Олександр Черуха.

Техніка була передана партнерським містом Ессен (Обербургомістр міста, пан Томас Куфен) для Рівного. Автомобілі були доправлені у Польщу до партнерського міста Забже (Президент міста, пані Малгожата Манька-Шулік) та деякий час знаходились там. Саме польські друзі з Забже взяли на себе всі фінансові витрати з організації транспортування цих автомобілів до нашого міста.

Снігоприбиральна техніка.

На разі техніка вже знаходиться на підприємстві, триває її технічне налагодження та підготовка до роботи на вулицях Рівненської громади.

“Дуже вдячні нашим німецьким партнерам, які постійно допомагають Рівному із комунальною технікою. Це вже не перші автівки, які приїхали до нас. Також варто подякувати за допомогу і підтримку польського міста Забже та особисто пані Президенту цього міста Малгожаті Манька-Шулік, які завжди сприяють із доставкою цих вантажів до Рівного. Упевнений, що консолідація усіх зусиль для допомоги Україні допоможе перемогти у цій війні та налагодити достойне життя усіх рівнян,” – наголосив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Читайте також: Проєкт з посилення ролі жінок регіону стартує на Рівненщині