Рівне невдовзі стане осередком гуманітарного проєкту для переселенців (фото)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівне невдовзі стане своєрідною штаб-квартирою гуманітарного проекту ЄС і уряду Швеції, метою якого є забезпечення тимчасовим житлом цивільних людей із зон бойових дій. Про це розповів секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Перші вантажівки зі Швеції з вантажем мобільних будиночків для тимчасового розміщення переселенців уже в нашому місті.

  • Тут у Рівному, ми спільно з Народним депутатом України Дмитром Соломчуком створили логістичний та навчальний центр, де представники прифронтових міст, зможуть навчитися збирати та експлуатувати мобільні помешкання, – пояснив Віктор Шакирзян, – а згодом отримати необхідну кількість будиночків і розмістити їх у своїх регіонах. Таким чином, багато українців, чиє житло зруйнували окупанти, зможуть отримати дах над головою, до того, як ЗСУ здобудуть перемогу і зруйновані українські міста і містечка почнуть відбудовуватись. Дякую нашим Шведським друзям за допомогу!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

До речі, за кермом навантажувача один з представників проекту MSB HQ Anders Olsson (на фото ліворуч). Він з колегами лишатиметься в Рівному, аби організувати навчання і допомогти з організаційними і логістичними питаннями! Що власне і робить.

https://7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2022/09/budynochky-vpo.jpg