Рівне невдовзі отримає вісім апаратів штучної вентиляції легень

Вісім мільйонів гривень виділила сесія міської ради на закупівлю для міста Рівне апаратів штучної вентиляції легень.

Про це на своїй сторінці Фейсбук написала заступниця міського голови Галина Кульчинська.

«Замовлення зроблено, очікуємо поставку восьми апаратів та обладнання у крайньому разі до 10-го квітня» – зазначила депутатка.

Окремо 10 мільйонів було виділено на для придбання для медичних закладів засобів індивідуального захисту, дезинфікуючих засобів, товарів медичного призначення для боротьби з COVID-19.

«Із цих 10-ти мільйонів станом на 31.03.2020 року вже проплачено за отримані товари на суму 1 724 082, 1 грн. Інші замовлення очікуються, ведуться перемовини по найближчих закупівлях» – додала Галина Кульчинська.

Важливо зазначити, що специфіка використання бюджетних коштів полягає у неможливості закупівлі товарів готівкою. Крім того, товар має мати відповідну сертифікацію. На жаль, сьогодні часто постачальники хочуть мати справу виключно з готівкою або зі 100% передоплатою. У зв’язку з цим, втрачається дорогоцінний час.

Також заступниця міського голови наголосила, що можливості фізичних осіб, благодійників, волонтерських організацій в такій ситуації значно оперативніші.

Додамо, станом на 01.04.2020 року в усіх медичних закладах міста створено 10-денний запас засобів індивідуального захисту та дезинфікуючих засобів. Головні лікарі продовжують відповідну закупівлю на кошти, які були виділені попередньо.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: