Рівне може отримати кошти для впровадження екологічних проектів

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
До Рівного з робочим візитом завітала офіційна делегація компаній European Timber Supply LTD та Geo Consultants LTD. Міський голова Рівного Олександр Третяк спільно з профільними заступниками Ігорем Кречкевичем та Володимиром Дяком, секретарем Рівнеради Віктором Шакирзяном, фахівцями у екологічній галузі та ректором НУВГП Віктором Мошинським поспілкуватися з представником провідних європейських компаній Паном Артуром Кутаєвим.
European Timber Supply LTD та Geo Consultants LTD мають значний досвід у реалізації масштабних інвестиційних проектів. Для Рівного це можливість отримати кошти для реалізації такого важливого напрямку, як екологія, а саме – очистка річки Устя.
“Національний університет водного господарства провів дослідження і за його результатами було розроблено проект відновлення річки Устя. Ми маємо фахові рекомендації, що потрібно зробити аби очистити водойму. Переконаний, що об’єднавши наші зусилля ми зможемо очистити головну артерію міста”, – наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.
Спільно з представниками міської влади та майбутніх потенційних партнерів – присутні на зустрічі обговорили основні етапи нашої роботи.
“Ми із задоволенням хочемо з вами співпрацювати, оскільки проект цікавий та має хороший потенціал. Впевнений, що він зацікавить екологічні структури Євросоюзу. Якщо ми його реалізуємо, то це покращить життя понад 300 тисяч людям”, – розповів представник компанії European Timber Supply LTD та Geo Consultants LTD Артур Кутаєв.
Міський голова Рівного наголосив, що у разі залучення коштів від міжнародних фінансових організацій, ми зможемо реалізувати надзважливий проект для Рівного вже найближчим часом.
 Джерело:Пресслужба міської ради
Діліться корисною інформацією з друзями: