fbpx

Рівень злочинності на Рівненщині є одним із найнижчих у державі

Рівень злочинності на 10 тис. населення склав 56 кримінальних правопорушень та є значно меншим від середнього по державі (62,8).

Про це сьогодні повідомив начальник відділу організаційного та правового забезпечення Рівненської обласної прокуратури Роман Музичук на засіданні постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією (голова комісії Сергій Подолін).

Також Рівненська область має високий показник за закінченими кримінальними провадженнями – 53% і є вищим ніж по Україні (36,8%). Такі показники – результат діяльності органів прокуратури на території області за перше півріччя 2023 року.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Рівненською обласною прокуратурою забезпечено системну протидію кримінальним правопорушенням проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, у сфері національної безпеки. Водночас істотно зменшилась, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, кримінальних правопорушень проти громадського порядку та моральності.

Члени комісії, заслухавши інформацію про результати діяльності органів прокуратури на території Рівненської області упродовж I півріччя 2023 року, рекомендували голові ради винести це питання на розгляд чергового пленарного засідання сесії.

Крім того, депутати розглянули проєкти рішень: про звіт голови Рівненської обласної ради, особисту заяву депутата Сергія Шевчука, розгляд електронної петиції та затвердження списку присяжних Костопільського районного суду.

Рівненська обласна рада

Читайте також: Історія родини з Рівненщини, якій помилково повідомили про загибель бійця