fbpx

Реабілітаційний центр для поранених військових відкрили у Рівному

Сучасний, обладнаний усім необхідним реабілітаційний центр для поранених військових, створений на базі відділення неврології та нейрореабілітації Рівненської міської лікарні №2. Сьогодні, 5 грудня його представили секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян спільно з керівницею проєкту RECOVERY, членкинею Правління Фонду Віктора Пінчука Світланою Гриценко.

“Реабілітація військовослужбовців – сьогодні одне з найголовніших завдань”, – Віктор Шакирзян

«Центр у Рівному став 8-м у національній мережі RECOVERY. Він, так само як і інші центри, щоденно надає допомогу пораненим військовим. Ми дуже раді, що нам вдалося підтримати команду, яка працює в цій лікарні, щоб забезпечити якнайвищу якість послуг для наших військових»,— зазначила керівниця проєкт RECOVERY та член Правління Фонду Віктора Пінчука Світлана Гриценко.

Створення такого центру стало можливим завдяки проєкту RECOVERY, що заснували та втілюють у життя Віктор та Олена Пінчуки. Цьому передувало підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Рівненською міською радою та вищезгаданим благодійним фондом.

Центр працює усього місяць, проте під наглядом команди фахівців, реабілітацію тут пройшли чимало наших захисників. Залежно від потреб кожного пораненого з ним працюють за індивідуальною програмою.

«Ми дякуємо працівникам реабілітаційного центру RECOVERY, які допомагають нашим захисникам повернутися до повноцінного життя. Принагідно, сьогодні відзначив медичних працівників міських закладів охорони здоров’я. Це люди, які щодня рятують життя та здоров’я тисяч рівнян. Щира їм за це подяка!»,– зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Читайте також: Понад 56 тисяч доз вакцини проти COVID-19 доставлено в області

  • На Рівненщині відкриті 196 вакансій лікарів
    Професіоналів у білих халатах потребують майже всі лікарні – від загальних і до надкластерних, від найвіддаленіших куточків області і аж до обласного центру. У Демидівці, Березному, Дубно, Корці, Млинові та Рокитному чекають на лікарів- анестезіологів.