Письменниця з Рівного присвятила новий роман 80-річчю УПА та українським Героям

Діліться корисною інформацією з друзями:

Днями у Рівному відома місцева журналістка та письменниця Людмила МАРЧУК презентувала свою другу книгу – історичний роман «Я звідси не поїду».

Авторка присвятила книгу 80-річчю УПА із надією на велику перемогу над рашистським завойовником.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– Вона про наших Героїв, тих, хто боровся в 1940-х і бореться за Вкраїну нині, – розповіла Людмила Марчук. – У ній зріз непростих 1990-х із зануренням у важкі 1940-ві. У ній – наші вкраїнські родини – побиті, репресовані, силоміць роз’єднані та розрізнені ідеологічно. У ній – багато роздумів. Події відбуваються головно у Рівному та на Рівненщині. В основі – автобіографічна особиста історія авторки та авторський домисел. У творі багато персонажів, прототипів яких ви упізнаєте. Хоч багатьох вже, на жаль, немає з нами.

На знайомство із новим дітищем рівненської журналістки прийшли друзі, знайомі, колеги, поціновувачі українського слова. На початку презентації, що відбулася в обласній бібліотеці, хвилиною мовчання вшанували Героїв, полеглих за Україну. Згодом говорили про історію, згадували події 1940-х і 1990-х, тодішню боротьбу за Державу і теперішню війну. Адже події минувшини переплітаються із сучасністю, бо історія повторюється, із тим же ненаситним противником.

– Наприкінці, під час неформального спілкування з гостями презентації несподівано зринула пісня на слова Василя Симоненка і найголовніше: «Можна все на світі вибирати сину – вибрати не можна тільки Батьківщину!». Ці слова виражають суть моєї книги, – ділиться Людмила Марчук. – Сьогодні тисячі українців осягають це, повертаючись з далеких країн до своїх домівок. Навіть туди, де ще війна. Туди, де домівок, фактично, вже нема. Наш дім там, де рідна земля, де свої люди, свої звичаї, там, де кожен почувається самим собою. Це дуже важливе усвідомлення. Воно гуртує нас в сильну націю, яка тепер спроможна захистити нашу спільну домівку.

Письменниця подякувала усім своїм друзям і близьким, хто надихав, підтримував під час створення роману, прийшов на презентацію.

Придбати нову книгу Людмили МАРЧУК можна, сконтактувавши з нею через соцмережі.