fbpx

Письменників Рівненщини запрошують взяти участь у літературному конкурсі

Письменників Рівненщини запрошують взяти участь у конкурсі на здобуття літературної премії імені Світочів.

Рівненська обласна військова адміністрація оголошує прийом документів на здобуття обласної літературної премії імені Світочів у 2023 році. Премія присвоюється щорічно з метою відзначення видатних досягнень у галузі літератури та визнання письменницького таланту. Це сприяє розвитку літературного процесу в Рівненській області. Право на здобуття Премії мають громадяни України, які творчо працюють на території Рівненської області.

Документи на претендентів можуть подати органи місцевого самоврядування, творчі спілки, обласні заклади культури йів 23 мистецтва, наукові установи, громадські організації мистецького і просвітницького спрямування, які мають подати такі документи:

  • – лист-подання, в якому зазначається коротка інформація про життєву (рік народження, освіта, місце проживання) і творчу діяльність особи (осіб), висунутої(-их) на здобуття Премії, назва твору, час і місце його видання, загальна оцінка твору, характеристика культурно-просвітницької діяльності автора та мотивація висунення на здобуття Премії;
  • – друкований примірник твору (у разі відсутності друкованого – в електронному вигляді);
  • – відгуки літераторів;
  • – копія паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу;
  • – копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • – згода на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У разі подання заявки шляхом самовисування замість листу-подання необхідно подати заяву у довільній формі, в якій зазначається коротка інформація про життєву (рік народження, освіта, місце проживання) і творчу діяльність, назву твору, час і місце його видання, загальна оцінка твору, мотивація висунення на здобуття Премії.

Завірені в установленому порядку документи необхідно подати до 20 вересня поточного року управлінню культури й туризму Рівненської обласної державної адміністрації в каб.119, майдан Просвіти 1, м. Рівне (приміщення обласної державної військової адміністрації) або надіслати на електронну адресу kultura119@ukr.net.