«Пузатим мамам» у Рівному влаштували патріотичну фотосесію

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному в рамках традиційного проєкту «Пузата мама» відбулась масова фотосесія вагітних. Фотограф Вікторія Янчук. Цей захід став завершальним у цьогорічному просвітницькому проєкті для майбутніх батьків.

З квітня матусі відвідували різні заняття, а днями для них організували справжню фото сесію. Щоправда цього разу відмовилися від традиційного бодіарту та тематичних костюмів. Фотозйомки відбувались у патріотичній тематиці – жовтих та синіх футболках. Їх надали Тетяна Демченко та Анна Чередніченко (@gv_v_radist)

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– Ми довго думали, чи доречно під час війни розпочинати проект, як організувати безпечні заняття для учасниць, – розповіла авторка проєкту «Пузата мама» Оксана КРАВЕЦЬ. – Були великі сумніви проведення, але до нас почали телефонувати самі ж вагітні, які чекали старту «Пузатої мами». Тому ми зважилися, знайшли рішення: усі заняття проводимо у бомбосховищі — Мистецькому цоколі Органного залу. Цьогорічний проєкт не має розважальної складової, а лише просвітницьку. Зосередились виключно на підготовці до пологів та тих знаннях, які будуть необхідні батькам (не лише мамам, а й татам) і не лише у мирний час, а й під час війни. із майбутніми батьками спілкувалися лікарі, психологи, фахівці з грудного вигодовування.

І хоч від традиційної заключної вечірки організатори теж відмовилися, фотосесію таки провели. Цього разу вона була колективною. Такого у Рівному, а можливо й в Україні ще не було.

«Ці фото — це вже буде наша історія», – наголосила Оксана Кравець.

Організатори переконані, що їхній проєкт дає учасницям не лише необхідні знання, а й позитивні емоції, які вкрай потрібні під час виношування малюків особливо у непростий воєнний час. Підтвердженням цього може слугувати й рекордна за всі 11 років існування «Пузатої мами» кількість учасниць. Цього разу їх 78. Серед них є мами з окупованих територій, які тимчасово мешкають у Рівному.