fbpx

Пройтися пішки рівнянам пропонує “Спорт для всіх Рівненщини”

Діліться інформацією з друзями:

Уже цими вихідними, а саме, у неділю, 4 жовтня, відбудеться Всесвітній день ходьби. Організовує захід “Спорт для всіх Рівненщини”.

Що потрібно для участі?
Здійснити підписку на сторінку спільноти « у фейсбуці “Спорт для всіх Рівненщини”.
Поширити зі спільноти на власну сторінку у фейсбуці допис і з позначкою «Публічно» про онлайн-подію «Всесвітній день ходьби в Рівненській області».
Радимо натиснути у події «Відвідаю» і стежити за новинами.
Жителям та гостям Рівного потрібно буде зробити селфі у запропонованих локаціях так, щоб було видно інформаційну фасадну вивіску організації (фото таких 5-ти вивісок буде розміщено у події «Всесвітній день ходьби в Рівненській області» 2 жовтня).
Жителям інших населених пунктів потрібно підтвердити проходження дистанції не менше 3 км скріншотом з спеціальної програми «Strava» або аналогічного мобільного застосунку.

Свої 5 селфі (для Рівного) та скріншоти (для учасників з інших населених пунктів) потрібно завантажити у подію «Всесвітній день ходьби в Рівненській області» до 10:00 5 жовтня 2020 року.
Розіграш призів серед учасників, що виконали всі умови буде проведено в прямому ефірі у фейсбуці на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» в понеділок 5 жовтня 2020 року о 14:00.
Запрошуємо вас долучитися до Всесвітнього дня ходьби у Рівненській області.
Положення про захід: https://sportforall.rv.ua/?page=3&article=2223