Проти Митрополита УПЦ (МП) Павла відкрили кримінальне провадження, – нардеп

Діліться корисною інформацією з друзями:

Офіс генерального прокурора розпочав кримінальне провадження проти скандального митрополита УПЦ (МП) Павла (Лебідь), більше відомого в народі як «Паша Мерседес». Про це повідомив народний депутат (ф-ція Голос) Ярослав Юрчишин.  

За його словами, приводом для розслідування став виступ Лебідя під час його Різдвяної промови після того, як Успенський собор та Трапезну церкву Києво-Печерської лаври повернули державі.

«Успенський собор віддали розкольнику і самосвяту. Розкольник це Філарет, самосвят – Епіфаній. Мені кажуть пом’янути Епіфанія. Кого – сущого біса? Розкольника? Вся «мерзенність» розпочалася з Філарета.

Сьогодні «владні Іроди» відкидають Христа, вбивають не 14 тис. немовлят, а мільйони людей. Як біс все мудро зробив. Під виглядом об’єднання вони почали «гоніння» на Церкву. Вони хочуть знищити Олександра Невського . Це групка безбожників, бандитів, які ведуть відкриту війну проти Церкви. Головне для них не війна. Головне – знищити святу соборну і апостольську Церкву. Тобто нас з вами відвернути від Христа».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

 Такі висловлювання священика УПЦ (МП) було кваліфіковано за ч.2 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та інших ознак) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.