fbpx

Прокурори Рівненщини повернули понад 150 тисяч грн громаді Волині

Діліться корисною інформацією з друзями:

Прокурори Рівненщини подали апеляційну скаргу та допомогли повернути майже 157 тисяч грн громаді Волині за пальне, якого б вистачило для перевезення дітей впродовж місяця.

Північно-західний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу Рівненської обласної прокуратури на рішення Господарського суду Рівненської області до приватного товариства, визнав недійсними додаткові угоди та зобов’язав стягнути на користь Маневицької селищної ради Волині майже 157 тис. грн.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

 Камінь-Каширською окружною прокуратурою Волинської області встановлено, що у 2021 році між приватним товариством і відділом освіти укладено договір про закупівлю пального для заправки шкільних автобусів. За час виконання цього договору до нього шість разів вносились зміни, які, зрештою, призвели до збільшення ціни за 1 л дизпалива та бензину майже на чверть, хоча коливання ціни на пальне на відповідному ринку товарів у той час не було.

Внаслідок цього управління освіти недотримало понад 6,5 тонн пального, якого б вистачило для перевезення дітей впродовж місяця.