Прокуратура повернула Корецькій громаді більш як 16 га землі під санаторієм

Діліться корисною інформацією з друзями:

Господарський суд Рівненської області задовольнив позов Здолбунівської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Корецької міської ради до приватного товариства. Підприємство більше не може користуватися землею під санаторієм (природно-заповідний фонд) площею 16,3 га та вартістю понад 320 млн грн.

Прокурорами встановлено, що міжколгоспному санаторію у постійне користування було надано 16,3 га землі для природоохоронних, оздоровчих та рекреаційних цілей. Пізніше цей санаторій реорганізували у приватне товариство. При цьому цілісний майновий комплекс, розташований на цій ділянці, нині належить на праві приватної власності фізичним особам.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

А товариство вже понад 10 років не подає до контролюючого органу податкову звітність та не сплачує земельного податку. Це призводить до недоотримання бюджетом територіальної громади коштів за користування земельною ділянкою.  Тому прокуратура і звернулась до суду.

Господарський суд Рівненської області погодився з доводами прокурора та своїм рішенням припинив право постійного користування земельною ділянкою приватного товариства.

читайте також: