Програму підтримки бізнесу ініціював очільник Рівненщини

Програму підтримки бізнесу ініціював начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Рівненська обласна військова адміністрація оголосила конкурс на відшкодування ставок за кредитами. Ініціатором ідеї програми підтримки бізнесу є начальник ОВА Віталій Коваль, який продовжує разом із командою створювати в області хороший бізнес-клімат.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Позмагатися за таке право можуть представники малого та середнього бізнесу області, які реалізують проєкт, що передбачає: впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт); отримали кредит для реалізації проєкту.

«За минулий рік в області на 3,5% збільшилася кількість суб’єктів підприємницької діяльності. Це свідчить про те, що в області хороший бізнес-клімат. А відшкодування ставок з обласного бюджету стане ще одним стимулом для розвитку підприємництва. Крім того, обласна програма дозволить покращити умови для отримувачів кредитів у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9». Наголошую: війна – це не час для зупинок. Це час для переформатування і впевненого руху вперед», – наголосив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Прийом документів триває до 20 червня 2023 року.

Довідкову інформацію щодо конкурсного відбору можна отримати за номерами телефонів:

695-215, 695-293, моб. 0961582179 або електронною поштою:

[email protected]

Нагадаємо, минулого року з ініціативи Президента України запровадили програму безповоротних грантів для мікробізнесу та іншої спеціальної фінансової підтримки для малого й середнього підприємництва. «Попри тиск Росії, попри всі російські удари зробимо все, щоб економіка держави та економічна активність в Україні відроджувалися», – наголошує Володимир Зеленський.

Олександр ПОЛЬОВИЙ

%d блогерам подобається це: