Пробне ЗНО відбудеться 10 квітня

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У 2021 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 10 квітня.  Школярі, з огляду на загрози у 2021 році зможуть вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

 Бажаючих скласти пробне ЗНО на Рівненщині цьогоріч 2242 школяри. Загальна кількість випускників 11 класів Рівненщини становить – 9239 учнів. Про це повідомляє пресслужба обласного управління освіти і науки.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику / кожній учасниці потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10–14 квітня.

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати  пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників 16 квітня.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Нагадуємо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Більше інформації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

 

Діліться корисною інформацією з друзями: