fbpx

На Рівненщині представили план гуманітарного реагування на 2023 рік

Діліться корисною інформацією з друзями:

На засіданні координаційної ради з гуманітарних питань представники міжнародних організацій, що працюють із внутрішньо переміщеними особами, разом із директоркою Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області Юлією Шигоревою обговорили ключові потреби переселенців, які проживають на Рівненщині. А також представили план гуманітарного реагування на 2023 рік.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

Відтак, наразі є потреба зосередитися на інтеграції ВПО у життя приймаючих громад області. Саме для цього потрібен план поступового переселення людей із прихистків у приватний сектор або створення соціального житла для більш тривалого проживання.

За словами Юлія Шигоревої, важливо на рівні громад розробити порядок поселення ВПО, правила проживання, згідно зі стандартами управління та координації МКП.

«Маємо діяти системно і спільно з громадами, які прийняли переселенців, громадським сектором, бізнесом та міжнародними організаціями», – зазначила Юлія Шигорева.

Також говорили про реалізацію програм в рамках діяльності різних кластерів: Global Protection Cluster, Camp Coordination and Camp Management Cluster та Shelter Cluster.

Фото: Рівненська ОДА.

Читайте також: Оксана Скляр продовжить очолювати Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр