fbpx

Правила охорони праці в лісовій галузі втратили чинність

Діліться інформацією з друзями:

Лісова галузь є однією з найбільш травмонебезпечних. Збереження життя працівника є першочерговим завданням керівників господарств та відповідальних осіб.

Про те, які правила охорони праці втратили чиннисть повідомляє головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці  північного регіону Управління  інспекційної діяльності у  Рівненській області Валерій Карманюк.

Створення безпечних умов праці на підприємствах, збереження життя і здоров’я працівників – це пріоритет у роботі кожного керівника підвідомчого підприємства.

Правила охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості, затверджені наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 13 липня 2005 року N 119 втратили чинність. Натомість наказом Міністерства економіки України від 27 листопада 2023 року N 17953 затверджені Мінімальні вимоги щодо безпеки та здоров’я на роботі працівників лісового господарства та під час виконання робіт із зеленими насадженнями, в яких зазначені вимоги безпеки під час виконання комплексу лісосічних робіт.

 Під час проведення лісосічних робіт необхідно виконувати вимоги законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань охорони праці. Дотримуватись вимог  інструкцій з охорони праці, відповідної експлуатаційної документації на технічні засоби та інструкцій підприємства-виробника, карт технологічного процесу.

 Слід пам’ятати, що охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а людське життя та здоров’я найвища соціальна цінність.

Бажаємо всім високих виробничих досягнень в процесі трудової діяльності, розуміння в сучасних економічних умовах, плідної співпраці та мінімізації фактів травматизму.

Читайте також: Газопостачання на Рівненщині тимчасове припинене