Лісова галузь є однією з найбільш травмонебезпечних. Збереження життя працівника є першочерговим завданням керівників господарств та відповідальних осіб.
Про те, які правила охорони праці втратили чиннисть повідомляє головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці північного регіону Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Валерій Карманюк.
Створення безпечних умов праці на підприємствах, збереження життя і здоров’я працівників – це пріоритет у роботі кожного керівника підвідомчого підприємства.
Правила охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості, затверджені наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 13 липня 2005 року N 119 втратили чинність. Натомість наказом Міністерства економіки України від 27 листопада 2023 року N 17953 затверджені Мінімальні вимоги щодо безпеки та здоров’я на роботі працівників лісового господарства та під час виконання робіт із зеленими насадженнями, в яких зазначені вимоги безпеки під час виконання комплексу лісосічних робіт.
Під час проведення лісосічних робіт необхідно виконувати вимоги законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань охорони праці. Дотримуватись вимог інструкцій з охорони праці, відповідної експлуатаційної документації на технічні засоби та інструкцій підприємства-виробника, карт технологічного процесу.
Слід пам’ятати, що охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а людське життя та здоров’я найвища соціальна цінність.
Бажаємо всім високих виробничих досягнень в процесі трудової діяльності, розуміння в сучасних економічних умовах, плідної співпраці та мінімізації фактів травматизму.
Читайте також: Газопостачання на Рівненщині тимчасове припинене
- Медзаклади Рівненщини зможуть надавати платні послуги з нового рокуБез направлення лікаря у медзакладах Рівненщини можна буде отримати послуги платно з 1 січня.