Правоохоронці Рівненщини вилучили алкоголю та цигарок на півмільйона гривень

Діліться корисною інформацією з друзями:

Правоохоронці Рівненщини вилучили чергову партію фальсифікованих підакцизних товарів.

В ході досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 204 КК України прокуратурою області спільно зі слідчими та оперативниками ГУ ДФС у Рівненській області 24.06.2020 проведено ряд санкціонованих судом обшуків за адресами знаходження незаконно виготовлених підакцизних товарів. За результатами проведення обшуків виявлено та вилучено з незаконного обігу понад 12000 пачок фальсифікованих тютюнових виробів, 180 пляшок горілки, 120 літрів незаконно виготовлених коньячних виробів.7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Вартість вилученого на «тіньовому» ринку сягає понад 500 тисяч гривень. За вказаним фактом слідчими ГУ ДФС у Рівненській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204 КК України. Процесуальне керівництво у ньому здійснюється прокуратурою області.

На даний час вирішується питання про скерування до суду клопотання про накладення арешту на вилучену продукцію, тривають першочергові слідчі дії, встановлюються коло осіб, які можуть бути причетні до вчинення злочину.

Протидія злочинній діяльності у сфері обігу фальсифікованих підакцизних товарів триває.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»