fbpx
Рівненська служба зайнятості

Працевлаштовано майже 15 тисяч громадян на Рівненщині завдяки службі зайнятості

Діліться інформацією з друзями:

Працевлаштовано  14,5 тис. громадян з початку року за сприяння служби зайнятості Рівненщини.

Послугами служби зайнятості у січні-листопаді 2022 року скористалися 37,0 тис. осіб, в тому числі  30,0 тис. безробітних громадян. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук. За сприяння служби зайнятості області працевлаштовано 14,5 тис. осіб, з них 11,1 тис. безробітних громадян. Із загальної чисельності працевлаштованих, 1,6 тис осіб мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у тому числі 343 особи з інвалідністю.

Допомога медзакладам: перші безробітні на Рівненщині працюють на суспільно-корисних роботах

На нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 272 безробітних громадян, у тому числі 62 особи з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці та 210 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 3,6 тис. безробітних. У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 1,2 тис. осіб. До виконання суспільно корисних робіт залучено 69 безробітних.

Станом на 1 грудня 2022 року послуги обласної служби зайнятості продовжували отримувати 7,0 тис. осіб, з них 6,6 тис. безробітних громадян.