Практичний веб-дизайн опановують безробітні Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:

За напрямом «Практичний web -дизайн: проєктування, створення та супроводження web-вузла» впродовж 3 місяців на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ навчалися безробітні із Рівного, Дубенського та Рівненського районів.

На підсумковому занятті слухачі презентували свої розробки. Були й експериментальні роботи. Важливо, що курс зацікавив та «запалив» безробітних, а отже вони отримали цінний інструмент для майбутньої роботи. Аби врахувати сучасні тенденції та особливості своєї роботи, майбутні веб-дизайнери під час занять вивчали графіку у веб-дизайні, HTML-верстку, CSS, основи технології JavaScript, додаткові технології веб-розробника (SASS/SCSS, Bootstrap, jQuery), основи PHP та MySQL, хостинг, поняття CMS. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Історія вимушеної переселенки – мешканки Харкова Ганни Дудкіної схожа на багато сотень історій українців, що пережили жахіття війни та знаходять прилисток на безпечних територіях України. У харків’янки є особлива відмінність. Дружина воїна ЗСУ переїхала до Рівного та прагнула якнайшвидше подбати про нове життя сім’ї. Коли економісту за освітою, а нині зареєстрованій безробітній у Рівненській районній філії Рівненського ОЦЗ, запропонували навчання за напрямом «Практичний веб-дизан: проєктування, створення та супроводження web -вузла»,  пані Ганна розгубилася. Адже із комп’ютером була знайома на рівні користувача. Наважилася. Була приємно вражена. Змогла. 

Більшість із групи слухачів познайомилися із веб -дизайном вперше лише на заняттях. Викладачі Віктор Римар, Андрій Литвин, Ігор Яроцький відмінно комунікують із початківцями, отож, теми долали разом. Було цікаво і надзвичайно захоплював процес створення власного сайту.

Ганна Дудкіна у свою роботу вклала душу, адже «Візитка міста»  для неї – це незгасаюча віра у повернення, відбудову та процвітання рідного Харкова.

«Я хотіла нагадати своїм дітям про наш Харків. Мрію показати нашим гостям кращі місця, які неодмінно варто відвідати. Тут і для активних людей, і для родин з дітьми, і для душі… Додала й історичних пам’яток і фактів. Якщо моя робота змусить затриматися біля комп’ютера мого сина, тоді я працювала недарма! Звісно, потрібно ще багато навчитися, адже програма JavaScript насичена та функціональна. Головне, я знаю, де брати інформацію, і зрозуміла, потрібно якнайбільше практикуватися».

Серед слухацьких ідей – інтернет-магазин, ковальські вироби (кузня), послуги архітектора (сайт-візитівка), продаж одягу для вагітних, візитка міста, синоптик, охоронні системи, одяг для дітей. Мали слухачі й реальні замовлення, тож це було не лише навчання, але й перша робота. 

Із успіхами та творчим натхненням випускників привітала заступниця директора закладу освіти Оксана Зигалова. Вона вручила дизайнерам посвідчення про професійне навчання.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua