fbpx

Посвідчення водія хотів отримати житель Рівненщини, перебуваючи у розшуку

Діліться інформацією з друзями:

Посвідчення водія для чоловіка, проживаючого в місті Сарни, Рівненської області, може стати не потрібними.

Восени співробітники сервісних центрів МВС Рівненщини встановили  2 чоловіків, які перебували у розшуку. Один з них планував отримати водійські права. Для нього іспит зі знання правил дорожнього руху закінчився, навіть не розпочавшись. А все через недотримання закону. 27-річний чоловік звернувся у сервісний центр МВС м. Сарни, аби скласти іспит, щоб отримати посвідчення водія. Проте адміністраторка під час надання послуги виявила, що дана особа перебуває у розшуку: переховується від органів досудового слідства.

Подібний випадок трапився і в сервісному центрі МВС смт Володимирець. Там чоловік хотів відновити водійські права, а натомість довелося спілкуватися з поліцією. Житель Рівненщини втратив права, а тому звернувся до сервісного центру МВС, щоб отримати нові. Адміністратор під час перевірки по базах встановив, що 25-річний чоловік переховується від органів досудового слідства.

Про дані випадки відразу повідомили правоохоронцям.Зазначимо, що  у минулому році співробітники сервісних центрів МВС в Рівненській області встановили  3 осіб, які перебували у розшуку.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області