fbpx

Попри пандемію Рівненщина наповнює бюджети

Діліться інформацією з друзями:

Незважаючи на пандемію, Рівненщина – один із регіонів, що впевнено наповнює бюджети. Цього вдається досягти завдяки соціальній відповідальності платників податків області. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль на брифінгу 27 листопада.

«Цей рік – непростий, ніхто не міг передбачити пандемії. Проте нам є чим пишатися. Завдяки соціальній відповідальності платників податків область має хороші фінансові показники. За 10 місяців доходи бюджетів усіх рівнів перевищують попередній рік на 300 мільйонів гривень. Загалом надходження склали понад 4,6 мільярди гривень», – зазначив Віталій Коваль.

Це дало можливість Рівненській області посісти 5 місце у державі і увійти до складу 16 регіонів, які перевищили середній темп росту фактичних надходжень до загального фонду місцевих бюджетів.

Із значним приростом виконаний обласний бюджет +24млн грн, міський бюджет Вараської громади +11 млн грн., місцеві бюджети Рівненського і Сарненського районів — по додаткових 6,5 млн грн.

Крім цього, за 10 місяців цього року забезпечено виконання і за доходами, що контролюються органами податкової служби і спрямовуються до державного бюджету — на 106 % або додатково 170 млн грн.

Джерело: https://www.rv.gov.ua/