fbpx
Вісім ЦНАПів Рівненщини надають послуги віддалено

Вісім ЦНАПів Рівненщини надають послуги віддалено

Діліться інформацією з друзями:

Понад три сотні адмінпослуг поза межами ЦНАПів надали в Рівненській області.

Такий формат роботи з жителями практикують вісім Центрів надання адмінпослуг Рівненщини, які користуються «мобільними кейсами».  

«Найактивніший – Костопільський, де за допомогою таких валізок жителі громади отримали цьогоріч 255 послуг, – розповів заступник голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко. – Загалом понад три сотні адмінпослуг поза межами ЦНАПів надали у 2024 році. Завдяки «мобільним кейсам» є можливість надати всі потрібні послуги людям, котрі не можуть самостійно прийти». 

Ще в чотирьох ЦНАПах вживаються організаційні заходи щодо надання послуг з використанням кейсу.

Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись особи: які досягли 80-річного віку; з інвалідністю 1 групи; які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають у лікарнях; які отримують соціальну послугу догляду вдома, яка надається терцентрами; особи які проживають у віддалених населених пунктах.

Тетяна ПАНАСЮК

  • Паліативну допомогу відтепер надають у Костопільській лікарні
    У чотирьох відділеннях Костопільської лікарні відкрили паліативні ліжка. Десять місць для надання допомоги пацієнтам з невиліковними хворобами відтепер доступні у Костопільській багатопрофільній лікарні – НСЗУ підписало лікарні ще один пакет послуг.

Читайте також: Військово-обліковий документ з QR-кодом можна отримати в усіх ЦНАПах Рівненщини