fbpx
Понад 800 тисяч фінансування отримають молодіжні проєкти з Рівненщини

Понад 800 тисяч фінансування отримають молодіжні проєкти з Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання

Загалом вони отримають 872 тис. грн державної фінансової підтримки. Усі проєкти розроблені інститутами громадянського суспільства.

Про це повідомляє Рівненська ОДА

Йдеться про три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі:

  • Молодіжний історично-просвітницький проект “Повстанські ночі”. Він спрямований на підвищення зацікавленості молоді історією визвольних змагань українського народу під час Другої світової війни, зокрема діяльністю УПА та УПА “Поліська січ”. Через проведення вишколу військово-історичної реконструкції (ГО “Фонд молодіжних ініціатив “Крила”).
  • Мандрівний табір-вишкіл “Шляхами УПА”. Це подорож важливими місцями в історії боротьби УПА, упорядкування місць пам’яті, прокладання туристичних маршрутів, тренінги з домедичної допомоги та спортивного орієнтування (ГО “Рівненська Горинь”).
  • Мандрівний табір “Стежками князів Острозьких”. Це п’ятиденний табір, спрямований на вивчення діяльності УПА на півдні Рівненщини, роду Острозьких та їх ролі в історії України, вишколи з тактичної медицини, орієнтування та управління дронами (ГО “Центр суспільних перетворень”).

Ініціатива має на меті формування громадянської ідентичності, популяризацію та збереження культурної спадщини та підвищення рівня знань про видатних осіб українського державотворення й борців за незалежність.

Організатори конкурсу — Міністерство молоді та спорту України.

    Читайте також: Екотолоку в парку «Забутих фігур» організувала молодь Деражненської громади (ФОТО)