fbpx

Понад 40 операторів БПЛА підготували у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Безпілотники вже не є сміливою фантазією, як і багато наукових та технічних ідей. Сьогодні  сучасні технології стають частиною реальної економіки, створюють нові методи діагностики та моніторингу, а ще – нові робочі місця.

Четвертий випуск слухачів Рівненського центру ПТО ДСЗ, що обрали напрям навчання «Оператор безпілотного літального апарата (дрона)», – це непогана інвестиція в економіку регіону, нашої країни, в галузі, що потребують, зокрема, зйомок, обстеження зон екологічного лиха або потенційних загроз, для моніторингу стану електромереж, ліквідації пожеж, місцезнаходження людей тощо.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Літальний апарат, який може злітати, здійснювати політ і сідати без фізичної присутності пілота на його борту, став актуальним і у сільському господарстві. Навички керування таким апаратом здобувають і чоловіки, і жінки. Мотивація до навчання у всіх своя: хтось планує збагатити власні знання, хтось працювати в аграрному секторі, є серед слухачів і педагоги.

Група успішно опанувала будову БПЛА, основні його функції та відпрацювала практичні навички на навчальному полігоні.

Олександр Грицюк працює у КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості»  Костопільської міської ради». Дирекція вирішила розвивати цей напрям, створити у центрі гурток та планує закупити відповідне обладнання». Вчитель інформатики вже здобув нові цікаві знання та готовий ділитися ними з дітьми.

«Можливо, матимемо прості моделі безпілотника і запросимо молодших школярів. А також навчатимемо старшокласників, і для цього будуть потрібні складніші моделі».

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Читайте також: Спа-зону для немовлят створили в рівненському пологовому