fbpx

Понад 30 мільйонів боргів накопичилося в Рівненському університеті

Діліться інформацією з друзями:

У Рівненському державному гуманітарному університеті виникла складна фінансова ситуація. На сьогодні загальний борг закладу складає понад 30 млн грн – з оплати праці та за комунпослуги. Довгий час інформація про це замовчувалася.

Рівненський університет має підготувати нову стратегію розвитку

Стан справ у РДГУ із представниками вченої ради закладу обговорили перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та директор Департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро Коржевський.

Рівненському державному гуманітарному університеті виникла складна фінансова ситуація. На сьогодні загальний борг закладу складає понад 30 млн грн

«Ситуацію у закладі можна назвати критичною. Мільйонні борги та незадовільна кадрова політика гальмують розвиток освітньої установи. При цьому 70% заборгованості можна було б уникнути. Усе це говорить про неефективний менеджмент, який тягнувся роками», – наголосив Сергій Подолін.

У свою чергу Петро Коржевський додав, що відсутність ефективних дій щодо функціонування закладу суттєво впливає на якість надання освітніх послуг студентам.

Про ситуацію доповіли головний бухгалтер та кадровик закладу.

До слова, нині в закладі є 890 працівників, майже половина з яких – професорсько-викладацький склад. Тут навчається понад 4,5 тисяч студентів. Від 5 квітня цього року Міносвіти призначило виконувачем обовʼязків ректора Романа Павелківа.

У підсумку Сергій Подолін доручив керівництву закладу підготувати план погашення заборгованості та розробити оновлену стратегію розвитку РДГУ, аби відновити повноцінне функціонування закладу. Водночас служба аудиту проведе перевірку установи.

Читайте також: Для зручного перетину кордону автобусами з’явилася єЧерга