Оформлення міжнародної допомоги: поліцейські Рівненщини застерігають громадян від можливих шахрайських дій.
Щодня кіберполіцейські блокують у соцмережах і в телеграм-каналі фішингові посилання, за якими пропонується допомога від міжнародних організацій. Утім, чимало громадян нехтують елементарними правилами інтернет-безпеки, в результаті чого втрачають власні заощадження.
Так, у соцмережі 47-ми та 32-річна жительки Дубенського та Рівненського районів побачили оголошення про оформлення виплат від однієї із міжнародних організацій. Не зволікаючи, вирішили подати заявки через вказаний за фішинговим посиланням банк: ввели туди номер свого мобільного телефону, номер картки, PIN-код і код підтвердження із смс. У підсумку — одна потерпіла втратила 10,400 грн, а з картки іншої були списані кошти в сумі 5,500 грн.
Про те, як вберегти себе і свої кошти від шахраїв під час оформлення міжнародної допомоги йдеться у відео від Поліції Рівненщини:
Фото з відкритих джерел.
Читайте також: Аллу Пугачову перевірять щодо фінансування ЗСУ

Редактор сайту «Сім днів» і журналіст стрічки новин. Працює з оперативною інформацією, готує новини та долучається до створення авторських матеріалів для сайту.
Має значний досвід роботи у медіа. Протягом 1991–2009 років був технічним редактором газети “America” (Філадельфія, США), де відповідав за дизайн і верстку, підготовку графічних матеріалів, фоторепортажів та готового макету видання.
Володіння англійською мовою використовує для перекладу матеріалів, підготовлених у межах грантових проєктів, які редакція публікує на окремому піддомені для іноземних читачів.
