Поліцейські Рівненщини готуються до роботи на деокупованих територіях

Діліться корисною інформацією з друзями:

Заняття із особовим складом, який готується до відрядження для проведення стабілізаційних заходів на деокупованих територіях України днями відбулись у тренінговому центрі ГУНП в Рівненській області.

Про це повідомили з відділу комунікації поліції Рівненської області.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Начальник відділу управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в Рівненській області Дмитро Шинкарьов розповів про різновиди радіостанцій та особливості їх використання, умови експлуатації супутникових терміналів «Starlink», альтернативні джерела живлення та сучасні портативні переносні станції.

«Користування цифровим радіозв’язком та супутниковими терміналами «Starlink» дозволяє спілкуватись та передавати цифрову інформацію там, де немає інших мереж зв’язку», — зауважує Дмитро Шинкарьов

До прикладу, за його словами, якщо під’єднати до портативної зарядної станції сонячну панель, це дасть можливість забезпечити повністю автономну систему електропостачання. Портативні зарядні станції можуть одночасно працювати як на віддачу електроенергії, так і на її поновлення. Такий тандем може забезпечувати якісним зв’язком навіть найвіддаленіші місця без прив’язки до точок електропостачання.

Окрім теорії, бійці зведеного загону пройшли і практичні заняття, опрацювавши проблемні питання, які виникають під час користування цифровим радіозв’язком та супутниковими терміналами «Starlink».