Покрова-2019» запрошує на проспект Князя Романа

Найближчої суботи проспект Князя Романа перетвориться на великий торговий павільйон. Тут, відповідно до розпорядження міського голови Володимира Хомка, відбудеться вже другий цього року сільськогосподарський ярмарок «Покрова-2019».

– Удруге поспіль з нашої ініціативи (Богдана Гапяка й Андрія Кузьмича – ред.) сільськогосподарські торги організовуються у переддень Покрови Пресвятої Богородиці, – розповідає депутат Рівнеради Богдан Гапяк.– Мешканці довколишніх житлових масивів мають можливість спокійно запастися на зиму овочами та фруктами (за нижчими, ніж у магазинах, цінами) і зі спокійною душею святкувати. А цьому, як обіцяють синоптики, навіть погода – тепла і сонячна – буде сприяти.

Зі слів голови Асоціації фермерів та приватних землевласників області, депутата міськради Андрія Кузьмича, в ярмарку «Покрова-2019» на проспекті Князя Романа, який розпочнеться з 8-ї ранку, зголосилися взяти участь понад сто фермерів і не менша кількість переробників сільськогосподарської продукції з області та інших регіонів. Аграрії, як завжди, запропонують рівнянам у широкому асортименті картоплю, капусту, моркву, буряки, перець та інші овочі. Крім того тут продаватимуть молочну та м’ясну продукцію, борошно, крупи, живу рибу, фрукти, мед, саджанці тощо.

Наступні сільськогосподарські ярмарки в Рівному відбудуться: 14 жовтня – на святі вулиць Петра могили та Миколая Коперника, 19 жовтня – на вулиці Набережній.

Тарас БРАЦЕНЮК

Діліться корисною інформацією з друзями: