fbpx
Покращувати умови для переселенців вчать на Рівненщині

Покращувати умови для переселенців вчать на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

У гуртожитках Рівненщини покращуватимуть умови для переселенців. Як це робити вчать на тренінгу щодо покращення умов проживання переселенців.

Як створити комфортні умови у місцях компактного проживання ВПО. На Рівненщині стартував тренінг, присвячений цій темі.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Учасники — керівники гуртожитків, де мешкають вимушені переселенці, а також представники тергромад, які відповідають за це питання.

 «Акцент у навчанні на створенні безбар’єрного середовища та покращенні ментального здоров’я працівників гуртожитків та їх мешканців. Наше завдання — обʼєднати зусилля, щоб покращити добробут співвітчизників, які вимушено залишили свої домівки. Ці люди повинні мати умови проживання, відповідно до всіх гуманітарних стандартів та принципів, враховуючи інклюзивний підхід», – зазначив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, який взяв участь у відкритті тренінгу.

Тренінг – частина спільного проєкту Рівненської ОДА, Центру інтеграції та Гуманітарного фонду для України / UHF. У гуртожитках Рівненщини покращуватимуть умови для переселенців.

  • Пенсіонер заблукав у лісі в Рівненському районі
    Близько 15 години вчора, 11 липня, до поліції звернулася 59-річна рівнянка: її 68-річний родич, житель села Будераж, по обіді пішов до лісу і заблукав. На щастя, чоловік мав із собою телефон та зумів повідомити, що втратив орієнтир і не може…

Читайте також: Безбар’єрний доступ облаштують в гуртожитку для ВПО у Рівному