fbpx
У відділенні.

Після ремонту відновило роботу єдине на Рівненщині дитяче інфекційне відділення

Діліться інформацією з друзями:

Працює воно на базі Рівненської обласної дитячої лікарні. У грудні тут знову почали приймати маленьких пацієнтів.

Оновлені палати, процедурні кабінети та інші лікувальні приміщення готові розмістити одночасно до 50 хворих.

Лікарі працюють з пацієнткою.

Це пацієнти з гострими та хронічними захворюваннями бронхолегеневої системи, алергологічними патологіями та іншими інфекційними захворюваннями.

За словами директора РОДЛ, депутата обласної ради Віталія Бойка, капітальний ремонт інфекційно-боксованого відділення тривав три місяці. Тут повністю замінили сантехніку, електрику та систему вентиляції. Оснастили палати новими меблями.

Через профіль відділення мами мають можливість перебувати з дітками в окремих боксах з індивідуальними санвузлами, які також повністю оновили.

У відділенні.

З роботою відділення ознайомився голова обласної ради Андрій Карауш.

“Зважаючи на те, що статистика інфекційних захворювань росте, дуже важливо, що в нашій обласній дитячій лікарні працює таке відділення. По суті – єдине на Рівненщині. Сучасний ремонт, комфорт для пацієнтів та персоналу, дотримання необхідних санітарних вимог – лише спонукають швидше одужувати. Зважаючи на те, що статистика інфекційних захворювань росте, дуже важливо, що в нашій обласній дитячій лікарні працює таке відділення. По суті – єдине на Рівненщині. Сучасний ремонт, комфорт для пацієнтів та персоналу, дотримання необхідних санітарних вимог – лише спонукають швидше одужувати.

А ще – це гарний приклад того, як керівник та колектив ефективно використовують кошти лікарні та НСЗУ. Обласна рада як власник тримає руку на пульсі і контролює кожну копійку, яку витрачає лікарня, зокрема, й кошти, які отримує від НСЗУ” – наголосив Андрій Карауш.

У відділенні.

За словами голови обласної ради, вартість робіт в інфекційному відділенні склала 7,7 млн грн. Крім того, тривають роботи з утеплення фасаду деяких корпусів лікарні. Це кошти обласного бюджету, які виділялися в різні періоди.

В обласній раді опрацьовують ще один варіант підтримки медичних підприємств області – надання згоди на отримання кредитного ресурсу, щоб лікарні могли закуповувати сучасне обладнання, зауважив Андрій Карауш. Рівненська обласна дитяча лікарня, а також обласна клінічна лікарня першими апробовують такий досвід.

У відділенні.

Під час візиту голова облради також ознайомився з роботою інших відділень РОДЛ, зокрема, реанімаційного та реабілітаційного, оглянув приміщення, де почали встановлювати нове обладнання для проведення обстежень методом КТ.

З керівництвом лікарні обговорили план розвитку медпідприємства на найближчий період.

У відділенні.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: Минуло ночі внаслідок ворожих ударів по прифронтових регіонах загинуло двоє цивільних