fbpx
веремчук володимир

Пішов з життя колишній мер Кузнецовська

Діліться інформацією з друзями:

Пішов з життя голова Кузнецовської міської ради першого демократичного скликання 1990 року Володимир Феодосійович Веремчук. Його серце зупинилося на 75-у році життя.

Володимир Веремчук був головою міської ради із червня 1990 року по червень 1992 року. За діючим законодавством, депутати Кузнецовської міської ради від демократичних сил обрали його головою міської ради. Володимир Феодосійович один з ініціаторів створення та перший голова Товариства української мови імені Тараса Шевченка, який утворений у березні 1989 року, делегат Установчого з’їзду Народного Руху України.

Про це повідомляє очільник Вараша Олександр Мензул

Він був справжнім патріотом своєї країни… Саме за його каденції у липні 1990 року у місті Кузнецовськ на будинку міської ради замайорів  синьо-жовтий стяг. Після державного перевороту у москві 19 серпня 1991 року Володимир  Веремчук скликав сесію міської ради, на якій депутати засудили прихід до влади “путчистів” і звернулися до голови Верховної Ради УРСР Леоніда Кравчука з вимогою не визнавати самопроголошений Державний комітет з надзвичайного стану (ДКНС) та жити за законами та указами Української РСР. На той час – це мужній вчинок та важливий крок на шляху до нашого державотворення.

Володимир Феодосійович проживав у Рівному, де його і поховають.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, друзям…

Читайте також: Майстер-клас з писанкарства майстриня провела у рівненській лікарні (ВІДЕО)

  • Облікові дані в ЦНАПах уточнили майже 45 тисяч жителів Рівненщини
    Днями завершився 60-денний період надання послуги з уточнення даних військовозобов’язаних у Центрах надання адмінпослуг. Про результати роботи сервісу за 2 місяці розповів заступник голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Олександр Терещенко.