Підприємцям Рівненщини представили урядову програму «єРобота»

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині відбулася традиційна зустріч із бізнесом. Начальник Рівненської ОВА та його заступник Ігор Тимошенко детально обговорили нові гранти Кабміну в рамках програми «єРобота».

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

«Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Адже коли бізнес заробляє – держава отримує податки. А є податки – є можливість підсилювати ЗСУ, виконувати соціальні зобов’язання, відбудовувати і розвивати інфраструктуру України. На цьому шляху держава і бізнес – партнери. Спільно обов’язково наблизимо перемогу», – зазначив Віталій Коваль.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На підтримку цієї ініціативи в державному бюджеті передбачено 50 млрд. грн. Ряд програм розпочали працювати вже з 1 липня поточного року:

  • мікрогранти на відкриття власного бізнесу,
  • безповоротні гранти на розвиток переробних підприємств,
  • часткова компенсація вартості нових теплиць,
  • допомога на закладку фруктових і ягідних садів.

Умови участі у перших чотирьох програмах вже розміщені на єдиному порталі державних послуг «Дія». https://diia.gov.ua/…/categories/gromadyanam/yerobota…

Разом із запуском програми грантового фінансування уряд запускає реформу всієї сфери зайнятості у партнерстві з Ощадбанком. Адже при отриманні гранту, автоматично виникають і зобов’язання перед державою, такі як створення певної кількості робочих місць, сплати податків, безперебійної роботи підприємства.

Варто зазначити, що програма підтримки бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» – не відміняється. На даний час суб’єктам малого та середнього підприємництва Рівненщини видано кредитів на суму 3,5 млрд. грн., у тому числі 1,1 млрд. грн. – під час воєнного стану.