fbpx

Підприємці Рівного можуть отримати фінансову допомогу під час карантину

Діліться інформацією з друзями:

Рівненські підприємці можуть отримати державну фінансову підтримку під час карантинних обмежень, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Про існуючі механізми та як ними скористатися нагадали фахівці міського управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування.

Тож підприємці можуть скористатися такими видами державних допомог: державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» – деталі за посиланням https://economy.rv.ua/dostupny-kredity-5-7-9.

допомога по частковому безробіттю на період карантину – Деталі за посиланням https://economy.rv.ua/dopomoga-na-karantini-pracivnikam.

допомога на дітей призначається і виплачується фізичним особам – підприємцям – деталі за посиланням https://economy.rv.ua/dopomoga-na-karantini-fop.

часткова компенсація з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами банків, що надаються на реалізацію проектів – деталі за посиланням https://economy.rv.ua/kompensaciya-vidsotkiv-na-karantini.

фінансова підтримка з міського бюджету підприємців-початківців для реалізації бізнес-ідей, що визнані переможцями конкурсу стартапів – деталі за посиланням https://economy.rv.ua/pidtrimka-startapiv-na-karantini.

Телефони для довідок управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування: 63-58-64, 26-68-72, 26-59-08