fbpx

Підприємці на Рівненщині виготовляють напівпричепи для ЗСУ

Діліться корисною інформацією з друзями:

Підприємці на Рівненщини почали виготовляти напівпричепи для потреб ЗСУ. Перші два екземпляри, призначені для евакуації несправної техніки в районах ведення бойових дій, вже поїхали на передову.

Спершу підприємці розробили креслення, узгодили їх з військовими, а пізніше взялися за виробництво. Ці напівпричепи не поступаються європейським аналогам.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Вони призначені для транспортування автомобілів на передніх колесах. Конструкція має два трапи, по яких заїздить авто, розетки підключення до поворотів, габаритних стоп-сигналів та додаткову розетку.

Такий напівпричіп маневрений та зачіпляється на позашляховик або ж бус із фаркопом. Допустима вага транспортного засобу, що перевозиться – близько двох тонн. Транспортувати можна автомобілі шириною колісної бази більше ніж 2 метри.

Для виготовлення одного зразка місцевим майстрам потрібно близько тижня. До того ж напівпричіп розбірний. А його монтаж-демонтаж займає приблизно пів години.

У планах підприємців – встановлення на свої напівпричепи «турелей». Це універсальні стійки для різних видів озброєння.

– Хлопці просять не вказувати їхніх імен та населений пункт, – каже начальник Рівненської ОВА Віталій КОВАЛЬ. – Попри це вони – приклад свідомих громадян, які на своєму місці роблять все від них залежне для наближення Перемоги. І з такими людьми вона точно не забариться.

Зоряна ЖИЛЬЧУК