fbpx

Перше пленарне засідання сесії обласної ради проходитиме в режимі онлайн

Діліться інформацією з друзями:

Працівники виконавчого апарату Рівненської обласної ради кілька тижнів готувалися до першої сесії нового скликання. Після того, як обласна ТВК оголосила переможців і визначила дату засідання – 2 грудня, новообрані депутати написали заяви. Про це повідомляє пресслужба обласної ради.

Відучора на депутатських місцях вже нові таблички. Чимало нових прізвищ, але приблизно третина обласних обранців 8 скликання – знайомі обличчя, які мають досвід роботи у скликанні попередньому. Незалежно від депутатського досвіду, кожному підготували пакет законодавчих та інших документів, які допоможуть в роботі депутата обласної ради.

На сесії представник ТВК вручить новообранцям тимчасові посвідчення. Завтра ж депутати планують обрати нового голову та двох його заступників, розподілити між собою постійні комісії, присвоїти ранги та визначитися з оплатою праці керівництва.

Фахівці виконавчого апарату перевірили роботу системи для голосування «Рада» та гідготувалися до вже традиційної онлайн-трансляції.

Через карантин ця сесія, як і попередні, проходитиме в особливому режимі – лише депутати, виконавчий апарат та члени ТВК.

Кого цікавить ця подія, запрошують на інтернет-ресурси (ютубканал та офіційний сайт) обласної ради, де перше пленарне засідання сесії обласної ради восьмого скликання проходитиме в режимі онлайн.