fbpx
фабрика буча

Перша в Україні фабрика-кухня запрацювала у місті Буча

Діліться інформацією з друзями:

На Київщині у місті Буча запрацювала перша в Україні фабрика-кухня. Вже із січня вона годуватиме одразу 30 навколишніх навчальних закладів трьох громад: Бучанської, Немішаївської, Бородянської.

Завершення будівництва першої фабрики-кухні відвідав разом із Першою Леді Оленою Зеленською та меценатом Говардом Баффетом.

Страви для дітей готуватимуться у новому приміщенні,  на сучасному обладнанні, за сучасними технологіями і за новими вимогами реформи шкільного харчування – тобто і корисно, і смачно одночасно. Ще один вагомий етап – навчання для персоналу й налагодження технологічного процесу. Це важлива подія для всієї області, яка відновлюється після деокупації.

Про це повідомляє Олексій Кулеба, заступник Керівника Офісу Президента України.

Важливо також масштабувати цей досвід, особливо в деокупованих громадах. Вже планується будівництво другої фабрики-кухні у селищі Лозова на Харківщині. Вона годуватиме щодня близько 14 тисяч учнів та дошкільнят у п’яти громадах Лозівського району

Вдячний Олені Зеленській, команді Баффета за потужний проєкт. Над фабрикою також працювали офіс проєкт, Київська обласна військова адміністрація, мерія Бучі, міністерства. Це велика колективна праця. Вдячний кожному, хто долучився.

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги

  • Розмова з ворогом була короткою, не довше автоматної черги
    Розповідь гвардійця з рівненського підрозділу про бої під Авдіївкою, бойову підготовку і войовничих котів Донеччини. Нацгвардієць Святослав Ревко – головний сержант взводу одного з підрозділів Національної гвардії України. У 2012-2013 роках військовослужбовець проходив службу в полку спеціального призначення. Згодом звільнився…