fbpx

Навчатися в аудиторіях з 1 вересня: рекомендує МОН вишам України

Діліться інформацією з друзями:

Міністерство освіти і науки вислало рекомендацію керівникам закладів вищої і фахової передвищої освіти про максимальний перехід до проведення освітнього процесу в аудиторних залах з 1 вересня.

Ця рекомендація стосується закладів освіти, які знаходяться поза зонами бойових дій та зонами досяжності вогню ворожих ракетних систем залпового вогню, таких як С-300 та інші.

Проте Міністерство освіти та науки (МОН) зауважує, що коледжі, академії та університети, відповідно до принципів автономії та самоврядування, мають право самостійно визначати організаційну та безпекову модель здійснення освітнього процесу.

У Міністерстві освіти також підкреслюють, що примусовий перехід до дистанційного формату навчання призвів до зниження якості освіти через відсутність ефективного зворотного зв’язку, великий обсяг домашніх завдань, технічні проблеми, недостатнє забезпечення комп’ютерною технікою, а також брак спілкування тощо.

«Міністерство повною мірою усвідомлює виклики, які стоять перед закладами у зв’язку з поновленням навчання в аудиторному форматі, тому першочерговим завданням для освітніх закладів є реалізація безпекової складової освітнього процесу», – наголосили у МОН.

Читайте також: На росії заявили про припинення дії зернової угоди

  • Паліативну допомогу відтепер надають у Костопільській лікарні
    У чотирьох відділеннях Костопільської лікарні відкрили паліативні ліжка. Десять місць для надання допомоги пацієнтам з невиліковними хворобами відтепер доступні у Костопільській багатопрофільній лікарні – НСЗУ підписало лікарні ще один пакет послуг.