fbpx

Перевізник у Рівному не пропрацював і місяця

Діліться інформацією з друзями:

У місті Рівне розірвали угоду з перевізником, який не протримався і місяця. З початку грудня 2023 року він обслуговував маршрут №6 у місті та використовував автобуси великої місткості.

З 27 грудня в рейси з Північного на Ювілейний повернуться маршрутки.

Про це повідомляють журналісти Суспільне. Рівне. Цю інформацію їм 26 грудня підтвердив керівник департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима.

Про проблему влада повідомляла раніше: з низки причин, зокрема, й нестачу водіїв, перевізник не зміг випускати щодня у рейс заявлену кількість автобусів — вісім. Траплялись дні, коли їздило три автобуси, це збільшувало інтервали руху й на підмогу влада почала випускати маршрутки.

“Ситуація сталась, яка сталась — людського фактора ніхто не скасовував. Людина перемогла в конкурсі, але за цей період “притирки” не справилась. Не по його плечах дана робота. Ми виступили з ініціативою про розірвання угоди, він погодився, що не справляється із зобов’язаннями”, — сказав Руслан Гудима.

За словами посадовця, з 27 грудня на маршрут №6 вийдуть інші автобуси — середньої місткості.

“Думаю, в такий спосіб ми врегулюємо дану прогалину. Щиро перепрошуємо перед мешканцями, що так сталось. Але реагуємо в межах чинного законодавства і будемо виправляти ситуацію, щоб всі були задоволені якістю на маршруті”, — зазначив він.

Конкурс на перевезення великогабаритними автобусами на маршруті №6 виграв місцевий підприємець Андрій Голюх. Журналісти Суспільне.Рівне намагаються отримати його коментар.

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги

  • Пенсіонер заблукав у лісі в Рівненському районі
    Близько 15 години вчора, 11 липня, до поліції звернулася 59-річна рівнянка: її 68-річний родич, житель села Будераж, по обіді пішов до лісу і заблукав. На щастя, чоловік мав із собою телефон та зумів повідомити, що втратив орієнтир і не може…