fbpx

Переселенці з медичною освітою зможуть знайти роботу на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:
Аби вимушені переселенці з медичною освітою могли знайти роботу на Рівненщині, необхідно звернутися до Департаменту ЦЗ та ОЗ населення РОДА.
“Ми проводимо співбесіду з кожним спеціалістом . При цьому необхідно надати підтверджувальні кваліфікаційні документи. На жаль, не всіх можемо працевлаштувати в обласному центрі, тут мало вакансій. Проте є широкий спектр лікуваль но – профілактичних закладів в області, що потребують фахівців у галузі сімейної медицини, анестезіології, хірургії, травматології, гематології, нефрології. Лікарні Рівненщини потребують низку дитячих спеціалістів, рентгенологів,-‘’зазначив директор профільного Департаменту Олег Вівсянник.
Зокрема, на лікарів чекають у Володимирецькій, Зарічненській, Костопільській багатопрофільних лікарнях; Висоцькому, Володимирецькому, Дубенському, Зарічненському, Здолбунівському, Локницькому, Миляцькому,Млинівському, Смизькому ЦПМСД; Млинівській. Сарненській ЦРЛ, у лікарнях обласного центру тощо. Мають лікарні потребу і в молодших медичних спеціалістах.
Олег Вівсянник подякував ФОПам, котрі не лише провадять медичну практику, а й беруть на роботу внутрішньо переміщених осіб – медиків.
“Ми розглядаємо працевлаштування не лише окремих осіб. Ми виконуємо значний комплекс робіт з облаштування юридичних осіб – як медичних навчальних закладів, так і окремих закладів охорони здоров’я, що змушені тимчасово покинути свої постійні місця розташування. Інформаційна, соціальна, матеріально – побутова підтримка буде надана кожному, хто звернеться до Рівненської облдержадміністрації, так і до Департаменту ЦЗ та ОЗ населення”,- зазначив очільник Департаменту.
За матеріалами пресслужби Департаменту ЦЗ та ОЗ населення РОДА