fbpx

Перемога легкоатлетки з Рівненщини викликала підозру у земляка

Діліться інформацією з друзями:

Перемога легкоатлетки з Рівненщини викликала у користувача соціальних мереж не радість, а дивну підозру.

Допис Андрія Логащука у Фейсбуці про перемогу легкоатлетки Світлани Жульжик на молодіжному чемпіонаті України серед молоді, який проходив 7-8 червня, викликав у коментаторів дивну реакцію. Світлана здобула “золото” на дистанції 800 метрів.

Земляк спортсменки Микола Горбачук під дописом побажав Світлані всього доброго і щоб її результат не скасували через заборонені препарати, тобто допінг. Це безпідставне та недолуге зауваження, ніякою мірою не стосується спортсменки.

Автор статті своєю чергою порадив Миколі порадіти за спортсменку, а не звинувачувати її в не існуючих проблемах. Також Андрій Логащук запропонував коментатору у приватних повідомленнях обговорити проблеми спорту, та підняти питання допінгу і не тільки. Адже Горбачук зауважив, що спорт це тема де мільярди крадуть тільки в Рівненській області. Знищують реальних спортсменів, а тренери перебувають у досить поважному віці. Чекаємо на новий матеріал?

Світлана Жульжик – спортсменка Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. На дистанції 800 метрів вона показала результат 2:05.68 і перевершила усіх суперниць. Підготовку до змагань здійснювала її тренерка – Тетяна Фінчук. 2 червня у цій же дисципліні легкоатлетка з Рівненщини Наталія Кроль перемогла у Греції на “Papaflessia 2023”. Саме на цих змаганнях також виступала молода спортсменка Світлана Сульжук, яка показала 5-й результат. 

Читайте також: Сервіси та підтримка для переселенців: Відкриття Простору інтеграції у Рівному