fbpx

Перед Захисниками та їхніми родинами у Рівному відкриті не тільки двері кабінетів

Діліться інформацією з друзями:

У Рівному послідовно реалізовується соціальна політика. Вона направлена на формування комплексної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей. 1 червня 2023 року в Департаменті соціальної політики Рівненської міської ради створено Управління у справах ветеранів.

Основним завданням Управління у справах ветеранів є реалізація державної політики у сфері надання послуг Захисникам та Захисницям України. Також членам їх сімей, членам сімей загиблих (зниклих безвісти), померлих Захисників та Захисниць України, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих під час Революції Гідності Героїв Небесної Сотні, добровольцям, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни. Їм забезпечується надання адміністративних послуг соціального характеру та передбачених чинним законодавством пільг і соціальних гарантій. 

 У складі Управління функціонують відділи з прийому та з питань соціального захисту Захисників та Захисниць України. Їх працівники забезпечують надання широкого спектра послуг.

Одним із важливих напрямів роботи Управління у справах ветеранів є встановлення правового статусу. Також видача посвідчень особам з інвалідністю внаслідок війни та членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України. Ці документи дають право на користування пільгам та державними гарантіями.

Послуги, які надаються в Управлінні у справах ветеранів

Серед послуг, які надаються в Управлінні у справах ветеранів є організація надання послуг професійної адаптації, сприяння в отриманні послуг психологічної реабілітації. Також призначення та виплата грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення тощо.

Програма «Турбота»

Ще однією ланкою роботи Управління у справах ветеранів є забезпечення виконання Комплексної міської соціальної програми «Турбота». В частині вирішення питань щодо поліпшення соціального стану Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, членів сімей загиблих (зниклих безвісти), померлих та військовослужбовців, які перебувають у полоні держави агресора рф. У 2023 році на проведення різних видів соціальних виплат зазначеним категоріям громадян з бюджету Рівненської міської територіальної громади спрямовано 40 342 833 грн, з них понад 10 458 860 грн – на підтримку Захисників та Захисниць України, 29883971,3 грн – на надання допомоги членам сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти Захисників України.

З метою розвитку діяльності Управління у справах ветеранів, впровадження інноваційних підходів до вирішення ветеранських питань розширюється мережа соціальних партнерів. Також покращується комунікація з різними установами, посилюється співпраця з громадськістю. Окрім виконання делегованих державою повноважень у сфері соціального захисту, працівники управління беруть активну участь в організації різних поїздок, заходів, зустрічей. Зокрема спрямованих на підтримку ментального здоров’я тих, хто втратив найдорожче – своїх рідних…

Кожен Захисник чи Захисниця, члени їх сімей є важливими, тому працівники Управління у справах ветеранів невтомно працюють задля забезпечення їх потреб, постійно контактуючи та забезпечуючи соціальний супровід і підтримку у вирішенні будь-яких потреб. Усвідомлюючи, що соціальний захист є першою ланкою, яка визначає потреби містян і забезпечує їх вирішення, відкритими є не тільки двері кабінетів для надання допомоги, а й серця працівників до милосердя.

Наші Захисники та Захисниці невтомно виборюють перемогу, а наше завдання – допомагати та підтримувати їх. Тому працівники управління активно займаються волонтерством, передаючи різні смаколики, теплі речі та засоби, які можуть допомогти зберегти життя та знищити ворога.

Дякуємо нашим Захисникам та Захисницям, що можемо працювати в незалежній Україні! 

Слава Україні! Героям Слава!

Ганна ДУДНИК, начальник Управління у справах ветеранів  Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради

409 вірних Україні синів втратила Рівненська громада

На сьогодні у Рівненській міській територіальній громаді нараховується 885 осіб, які є членами родин загиблих (померлих), зниклих безвісти Захисників України та загиблих під час Революції Гідності Героїв Небесної Сотні, з них 343 дитини залишилися без батька.

Рівненська міська територіальна громада з 2014 року втратила 409 вірних Україні синів. З них 373 – за період повномасштабного вторгнення країни агресора…

Читайте також: Військового з Рівненщини нагороджено “Золотим Хрестом”